0%
Автоматична коробка перемикання передач
Вся техніка серії Ford TRUCKS 4x2 оснащені вдосконаленою 12-ступінчастою автоматичною коробкою перемикання передач з різними режимами приводу, які забезпечують більшу ефективність використання палива і продуктивність. Кожен режим приводу забезпечує найкраще використання.
Внутрішні відсіки для речей
Просторові відсіки для зберігання речей можуть бути використані для різних цілей.
Відсік для речей під ліжком
Велике речове відділення.
Сидіння водія
Сидіння у вантажівці Ford Trucks Tractor Series забезпечують оптимальний комфорт, необхідний для плавного керування автомобілем. Сидіння водія оснащене опорою для попереку, ременями безпеки, підголівниками, підлокітниками та обігрівом. Це забезпечує комфортну поїздку, підтримуючи оптимальне положення водія.
Індикаторна панель і маршрутний бортовий комп'ютер
Коли вмикається замок запалювання, індикаторна панель і бортовий комп'ютер підсвічуються. Водій може бачити всю необхідну та важливу інформацію таку як: інформація про рівень AdBlue, поточне споживання палива, середня швидкість і пробіг, знаходяться в полі зору водія. Круїз-контроль та ергономічна панель приладів гарантують більший комфорт при тривалих поїздках.
Гальма двигуна і інтардер
Важіль перемикання гальм двигуна і інтардера: допоміжні гальма можуть спрацьовувати автоматично або вручну та встановлюватися для забезпечення оптимальних характеристик гальмування.
Ергономічна панель приладів
Ергономічна панель приладів об'єднує в собі магнітолу та органи управління функціями, забезпечуючи легкий доступ і безпеку водіння.
Відкидне двоярусне ліжко
Відкидна спальна полиця для комфортних ночей після важкого дня за кермом. Тут є освітлення, що б можна було почитати газету, зручний матрац і управління опаленням, що б зайвий раз не вставати до керма.
Сонцезахисний піддашок
Сонцезахисний піддашок протягом дня оптимізуює кут огляду водія під час руху.
Камера з кутом огляду 360 градусів на вантажівках Ford Trucks
ПЕРЕВГЛЯНУТИ